| anonim_4396 a întrebat:

Cum ies din friendzone-ul unui coleg de clasa?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scrie toata povestea

| LadyRoses a răspuns (pentru RAY):

De la inceputul scolii imi place de acest baiat si vorbeam pe mess zilnic, iar el cateodata parea super dragut si flirta, dar alteori era distant. Mereu eu eram prima care dadea mesaj. Am incetat sa i scriu azi si ce sa vezi? Nici macar un semn de la el. Presupun ca s in friendzone si chiar nu stiu cum sa ies
E un rezumat al povestii

| RAY a răspuns (pentru LadyRoses):

Eu cred ca nu esti, si eu as proceda la fel, daca fata nu mi ar da mesaj nu i as nici eu sa nu par un disperat, deci dai mesaj

| Adry05 a răspuns (pentru LadyRoses):

Gresit complet, nu-i mai da mesaj ca daca n-a dat niciun semn clar nu e interesat. N-ai ce sa faci, il ignori si aia e.

| LadyRoses a răspuns (pentru Adry05):

As putea sa mi dau seama cumva daca este interesat sau nu? La scoala se mai baga in seama dar de 2 zile nici macar un mesaj nu da.
Habar n am

| Adry05 a răspuns (pentru LadyRoses):

Eu zic ca daca nu iti da mesaj e clar. Asa la scoala e normal daca e in zona ta sa zica ceva, e o persoana sociabila probabil si vrea sa pastreze o relatie ok cu toata lumea asa ca vorbeste cu toti

| RAY a răspuns (pentru LadyRoses):

Dai mesaj, eu sunt baiat asculta de mine fata