| Buburutza123 a întrebat:

Cum ii fac pe prietenii mei fericiti?!

3 răspunsuri:
| Bubulutsaa a răspuns:

Eu. pe prietenii mei ii fac fericiti. ajutandu-i la probleme,glumind cu ei,fiindu-le aproape mereu,la bine si la greu, cand sunt tristi inveselindu-i, dansu-le cadouri, amintindu-ti de ei si vorbind cu ei de fiecare data cand poti.Fi un prieten bun cu ei, ca si ei sa fie prieten buni vu tine. [funda daca consideri raspunsul meu corect.

| alexandrag a răspuns:

Ajutandu-i sa gaseasca solutii la probleme lor, ascultandu-i... etc. Sunt multe cai prin care iti poti face prietenii fericiti. De exemplu le poti face mici cadouri din cand in cand, sa fi de incredere si sa ii respecti!

| ChristinaGM a răspuns:

Le spui glume.