| anonim_5440 a întrebat:

Cum imi dau seama daca ma place? (daca ma place o ea)
Semne: mi-a zis ca sunt simpatic (si eu i-am zis la fel) e singura care ma felicita cand iau o nota sau un premiu, ma saluta cand trec pe langa ea (singura) (la scoala ma saluta in aceeasi zi aproape mereu cand trec pe langa ea) si in plus se trag numai zvonuri ca-i place de mine.

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Si nu e suficient? Fetele mai mult arata prin fapte ceea ce simt pentru un baiat, decat folosesc cuvinte.Alfa daca te place, intreab-o, nu o lalai de teama de-a nu fi refuzat.

13 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Datu nu esti barbat ca sa o intrebi? fetele sunt mai perspicace...mai rusinoase... fa un pas mare pentru aman2. si inca ceva... dca iti zice "draga"... este gagicarawinking

| kh1ss a răspuns:

Pai si cate semne vrei sa iti mai dea saraca fata? tongue

| gabrielutzu a răspuns:

Inseamna ca esti foarte antipatic daca te saluta doar o singura colega de clasa...:laughing

| mircea a răspuns:

Daca ce ne-ai relatat la cap. "Semne" este adevarat, dupa cum probabil asa si este, de ce ne mai intrebi pe noi, tu nu vezi singur? nu-ti este de ajuns? nu-ti este clar ca te place?

| DiMoDi a răspuns:

Grea întrebare! Ştiu şi euthinking
Mă tot gândesc şi răzgândesc, dar tot nu ma dumiresc thinking

| Liana [] a răspuns:

Pai, oricine si-ar da seama ca te place.Acum e randul tau sa faci pasul urmator tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si zici ca te saluta? Dar tu ce faci? Nu o saluti tu primul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o daca are prieten si daca zice ca nu intreab-o daca vrea sa fiti impreuna.
Atunci vei afla adevarul k sunt fete care fac asa la toti baietii chiar daca nu tin la ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca te place...happy...mai depinde si ede tine...acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca la tine e dragoste... mie asa mi s-a intamplat q un baiat si l-am tot evitat. dupa aia am inceput sa imi plk de el.eu i-am spus asta pe mess si ak suntem impreuna... AKUM LA TN NU PREA STIU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu mahh ..cred

| ingeras_3707 a răspuns:

Vorbeste cu ea! doar asa iti vei da seama daca te place sau nu! noi nu putem ghiciwinking bafta!

| allexandru a răspuns:

Pai eu cred ca sunt smne bune asa ca nu mai astepta si du-o la o intalnire