| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti convingi parintii sa iti cumpere un catel? Eu am avut anul trecut 1 catel, dar a murit dupa 10 zile de la primire.[a crescut foarte repede in 10 zile si a scapat din locul de unde il tineam...nu ne-am dat seama sad. fiind si primul catel...]Si parintii mei nu mai vor altul deoarece am suferit foarte mult dupa celalalt sad. Va rog MULT sa ma ajutati sad. Multumesc

3 răspunsuri:
| Mov10 a răspuns:

Vai saraca de tine crezi ca daca pui intrebarea de 20 de ori putem noi sai convingem pe ai tai sa-ti ia caine / nu ma intelege gresit dar ma enerveaz cand lumea pune aceeasi intrebare de mai multe ori
asa ca o data era de ajuns

| Mov10 a răspuns:

Nu meriti sa ai animale ucigaso! criminalo! din cauza ta a fugit saracul caine, a plecat de capul lui si tu mai ai pretentia sati ia alt caine omg nu meriti!

| RaInBoW_6912 a răspuns:

Zile cati doresti ff mult un catel stiu ca ai suferit dupa catelushul ala sad dar treci peste un nou catel te va inveseli zile parintilor ca daca ai avea un catel l-ai ingriji iai da sa manance si te-ai juca cu el fara ca ei sa se implice.Credema asta am facut si euwinking