| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti convingi parintii sa-ti cumpere un catel? Eu am avut 1 catel anul trecut, numai ca a murit dupa 10 zile ce l-am luat crying( [a scapat din locul de unde il tineam pentru ca nu ne-am dat seama cat de repede a crescut in doar 10 zilesad]Si acum parintii mei nu mai vor altul pentru ca am suferit dupa celalalt sad. Chiar nu stiu cum sa-i conving sad. Va rog MUULT sa ma ajutati sad

1 răspuns:
| HATSUNEmiku2011 a răspuns:

Convingio pe mama mai intai lingusestiuo cu o perechie frumoasa de pantofi si pe tata cu un bilet la fotbal si dupa aia rogai pe parinti sa ati ia un catel si spune-le ca o sal grijesti cat de bine poti tu. funa?