| Angel2009 a întrebat:

Cum pot desparti o fata de un baiat?
Va rog nu veniti cu raspunsuri gen: "Nu te baga, etc" Este urgent, ei s-au mai certat odata si se despartisera, acum s-au reimpacat.

4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Ai mai pus o întrebare asemănătoare în care aveai 8 răspunsuri dar n-ai fost mulțumit.
rolling on the floor
Poți să începi să spui diverse lucruri despre ei. X a zis de Y că... Și tot așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum, daca incerci sa te bagi pe ea sau sa te cercti cu acela nu rezolvi nimic. Vei parea slab, cel mai bine te bagi cam pe toate fetele care le cunoaste acea fata si iti castigi respectul baietilor, mai ales a baiatului acela, fi ingenios

| Dar13 a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu despartirea unui cuplu.Doar spune-i la amandoi ca iti place de iubitul ei.

| Alextanase739 a răspuns:

Nu face așa ceva.