| LeerieVonTeese a întrebat:

Cum pot face sa ma lase a mei sa plec pe noapte undeva, la o petrecere deexemplu? Am 15 ani, dar arat si ma port ca de 18 big grin Toti prietenii mei pleaca mereu noaptea, si doar eu lipsesc sad Funda

Răspuns Câştigător
| bury_5495 a răspuns:

Scuze ca te dezamagesc. daca vrei sa iei in considerare raspunsul meu, ia-l ca si pe un sfat mai bine zis. daca arati si te comporti ca o adolescenta de 18 ani ar trebui sa te intereseze mai mult bacu. ai vazut si tu ce s-a intamplat anul asta la examenul vietii. tu ce trebuie sa faci e sa le castigi increderea la ai tai ca ai doar 15 ani. prin metode stiute doar de tine poti sa o faci ca tu sti cel mai bine ce se petrece in familia ta ca sa ii atingi pe parinti la sentimente (adica sa ii faci fericiti) nu da nici prea mare dovada de fata cuminte ca nici atunci nu e bine. fi undeva la mijloc si arata-le ca esti stapana pe orice situatie. dupa ce ai toate astea... poti sa incerci sa vi putin mai tarziu acasa. dar nu in fiecare weekend. de stat pana dimineata... nu cred ca e cazul sa le spui de pe acum ca tu chiar asta iti doresti cel mai mult.

1 răspuns:
| InnocentKid91 a răspuns:

Zile si tu ca se duc toti prietenii tai si nu faci nimic rau, doar te distrezii.