| Tolea a întrebat:

Cum pot fi prevenite conflictele intre colegi?
Cum poate fi solutionat conflictul dintre colegi?

Răspuns Câştigător
| Bessame a răspuns:

De la ce anume se pornesc conflictele? depinde si ce fel de colegii daca sunt cei care cauta scandal s-au cei care se iau la hata fara sa gandeascaa. pentru lucruri de nimic ar fi ok sa vb cu diriginta si saaa organizatii o,, ora in care sa vb deschis ati si putea organizaa o excursie cu clasa

1 răspuns:
| scumpete a răspuns:

Bineinteles ca poate, atunci cand cel mai destept renuta si nu se lasa influentat de colegi ceilalti pentru ca mai mult ei te intarata spunantu`ti hai ma n`ai tupeu sa dai in ala/aiawinking