| Psihiatra a întrebat:

Cum pot organiza o pertecere in pijamale cu niste colege?

Răspuns Câştigător
| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Poi, sa vedem, mai intai le inviti big grin
Ideea e ca nu trebuie sa planiusti fiecare minutel din seara sau sa te inspiri de la hannah montana(asta e cea mai mare prostie.) Invitati prietenele cele mai apropiate si cu siguranta veti gasi ceva de facut! Sper ca te-am ajutat, distractie placuta! love strucklove strucklove struck

3 răspunsuri:
| alexamealexa a răspuns:

Pai eu zic sa fie multe pernute mari si mici.Sa aveti muzica voastra preferata, jucati carti, sticluta, adevar sau provocare, flori fete sau baieti etc.Va machiati una p alta vorbiti, rontaiti ceva.Va uitati la o comedie sau un film de groaza, mancati floricele, beti suc.
Cred ca ar iesi o petrecere reusitathinking

| virusake a răspuns:

Le inviti si le spui sa vina in pijamale. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ESTE SIMPLU MAI INTAI scapa de parinti si apoi invitale pe fete acasa si va inbracati in pijamale se e gata doar ata ai de facut