| adreeaaa a întrebat:

Cum pot sa alerg mult mai repede, deoarece dam proba de viteza sunt in clasa a5a si sunt destul de slaba si vreau sa scot un timp bun(data trecuta am scos 10, 7 foarte mult) hellpppp funditaaa

Răspuns Câştigător
| PaulCopcea a răspuns:

Pasi mari si repezi si incearca sa fugi pe calcaie daca nu poti pe toata talpa piciorului sau pe varfuri.capul putin mai inainte.si expira cat poti tu de mult.nu tine aerul in tine pentru ca asa obosesti repede.

1 răspuns:
| biutza_6731 a răspuns:

Depinde cand ai proba pentru ca ar trebui sa te antrenezi 2.3 ture pe zi. bafta