| StEfAnIaA14 a întrebat:

Cum pot sa am un fund mai bombat in cel mai scurt timpt?
P.S : Dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| SweetLove21 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa faci sport.Sa mergi intr-un loc unde sunt scari si sa incerci sa le urci de mai multe ori intr-un ritm alert.O sa vezi k o sa ai rezulte frumoase si repede daca te tii de treaba in fiecare zi macar 15-20 de minute.

| StEfAnIaA14 explică (pentru SweetLove21):

Multumesc chiar o sa incerc :*!

| SweetLove21 a răspuns (pentru StEfAnIaA14):

Cu placere...o sa vezi ca da rezultate!

10 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Silicoane. Dar pe lunga durata se poate face sportwinking.

| Sociopat a răspuns:

Bagi un pai in cur si incepi sa sufli

| PeFuga a răspuns:

Daca vrei o chestie pe termen lung, faci sport, exista exercitii speciale pentru asta... Daca vrei ceva instant, exista chilotei cu push-up! Am vazut in mai multe magazine de lenjerie din mall-uri si nu numai.
http://www.chiloticupushup.ro/content/8-video

| TeckTonik997 a răspuns:

Sex oral.

| fearlessss a răspuns:

Si de ce ma rog ai vrea asta?

| baf a răspuns:

Sport.daca urci pe munte chiar ai rezultate ..sau poti sa urci scari (e o idee) nu stiu ..de obicei il ai sau nu..asa te nasti cu ellaughing

| StEfAnIaA14 explică (pentru baf):

laughing) Multumesc laughing! :*