| smecherash13 a întrebat:

Cum pot sa conving o fata sa iese cu mine la suc daca aceasta nu vrea.Multumesc

Răspuns Câştigător
| TrixLove a răspuns:

Wow. EU sunt fata...si sincer nu mi-ar pica bine daca un tip vine la mine si imi zice ca ii place parul meu sau ochii mei si mi-ar spune te iubesc. straight face wow. Incearca sa o faci sa rada...fa glume.fa-i cinste cu un suc. dar nu o lua cu replici de agatat. daca are pana-n 10 ani merg replicile, dar daca are peste 10 ani, mai bine scoate-o la un sucwinking bafta

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| smecherash13 explică:

Xorryx mersi a mersbig grin