| 111 a întrebat:

Cum pot sa dezvirginez o fata fara ca aceasta sa aiba dureri prea mari?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Orice ai face fata nu va simti o durere ci o usturime cumplita, durerea va veni daca incerci sa mai ai un raport sexual in aceeasi zi. Daca la al doilea raport sexual partenera se plange de usturime din nou, n-o mai necaji pana la vindecarea completa a himenului, trebuie sa inteleaga ca este bine si pentru sanatatea ei chiar daca vrea sa-ti faca pe plac.

| liviu34 a răspuns (pentru elena):

Si cat dureaza vindecarea himenului

62 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cu puta, degetu, periuta de dinti, etc.
Cu ce vrea si ea, stiu eu ce aveti prin cap?hee hee

| Frogie a răspuns:

Lasati`va purtati de val... nu e o regula anume sa nu mai simta durere... daca o faci sa se simta iubita, ocrotita...totul va merge perfect...

auran
| auran a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie si ea de acord cred!?winking
Conteaza f mult preludiu "incalzirea", sa fii tandru (nu la repezeala, pentru ca s-ar putea sa fie socata), prezervativ si eventual lubrefiant.

| MisterKat a răspuns:

Oricine stie...laughing

| Mya a răspuns:

@danielbv, serios? Te-ai nascut invatat? Sunt convinsa ca si tu ti-ai pus o mie de intrebari prima oara...mai bine tacea'i inteligent!winking

| DMV a răspuns:

Daca esti si tu virgin, va fi destul de dificil sa o scutesti pe partenera ta de durere. Iata cateva sfaturi:
1 - Castiga-i increderea, arata-i ca esti plin de tact
2 - Fa-o sa se simta in largul ei cu tine, ofera-i sentimentul de siguranta
3 - Incercati prima data petting (act sexual fara pentrare), obisnuiti-va unul cu corpul celuilalt. Fa o obisnuinta din petting
4 -La un moment dat, o sa vina de la sine momentul cand simtiti amandoi ca vreti mai mult. Luati-o ca pe ceva natural, simtiti emotia si indepartati teama.

De asemenea, trebuie sa tii cont de:

A - Preludiul e foarte important; nu mergeti mai departe pana nu sunteti amandoi excitati. Daca cumva ea nu se uda nici dupa ce ati incercat de o groaza de ori, dar vrea sex, folositi lubrifiant.
B - Pune un prosop sub voi, e posibil sa curga sange (mai mult sau mai putin, nu va speriati)
C - Unele pozitii sunt mai comode pentru prima penetrare: incercati pozitia misionarului. (sunt cele care largesc vaginul)
D - Daca incercati pozitia misionarului, pune-i o perna sub fund sa-i ridici bazinul. Nu te lasa cu totul pe ea, stai pe coate sau pe maini.
E - Incurajeaz-o pe ea sa-ti calauzeasca penisul - e un fel de a-i cere aprobarea.
E - Iei mainile si pune-i-le pe pieptul tau - ii da senzatia ca ea controleaza, o sa se simta mai in siguranta.
F - Uita-te tot timpul in ochii ei si fa-o sa se uite in ochii tai, in timp ce ii povestesti ceva ce nu are neaparat legatura cu voi, dar stii ca o excita - fii sincer cand o privesti, privirea aia n-o s-o uite toata viata.
G - Misca-te incet, fa miscari de du-te vino si de fiecare data intra mai adanc, n-o brusca, intrarea ar trebui sa fie imperceptibila.
H - Variaza cu miscari circulare ale bazinului si cand capeti putina siguranta, combina miscarea circulara cu cea de du-te - vino.
I - Vorbeste tot timpul cu ea.
J - Nu va pune nimeni deadtime, nu trebuie sa reusiti ceva extraordinar din prima. Asta vine cu experienta si cu cunoasterea celuilalt.
K - Tu nu trebuie sa termini; daca nu te poti abtine, convinge-o sa-ti faca un blowjob sau handjob. Daca nu vrea nu insista: o laba buna face cat 10 femei o data.
L - Tine-o in brate dupa. Neaparat.
M - Tine-o din nou in brate. Spune-i ce simti (doar daca sunt sentimente pozitive happy ).

| selef a răspuns:

Anesteziaz-o.

| Moneyandfame a răspuns:

Tine-o si tu in brate, uita-te in ochii ei, sarut-o, distrage-i atentia de la durere(oarecum). Fii gentil, nu animal.Cate putin, cate putin.

| danutzzz1992 a răspuns:

Inpingi usor usor iar cand zice au te opresti! Bineinteles tot tacamul :
1) ia sa fie de acord
2) prezervativ neaparat
3) o incalzire
4) atingeri cat mai tandre

| ionnik a răspuns:

Pune-o sa stea deasupra thinking in felul acesta ea coordoneaza miscarile in fctie de durerea pe care o simte

| SexyChick a răspuns:

Dmv are dreptate love struck

| izh56 a răspuns:

Nu poti.

| pas a răspuns:

Depinde de organism si de cat de frustrata sau crispata este ea si de cat de bine te descurci cu asta. Elena a explicat mai in detaliu, dar incearca sa o penetrezi treptat nu brusc si daca simi ca e incordata incearca sa o relaxezi cu un preludiu, dar fara ca tu sa te superi ca nu poate ea sa te primeasca. O durere tot va fi, depinde cunosc prietene care au avut dureri si usturimi de nu au putut sa continue si altele care nici nu si-au dat seama ca au facut pasul. Daca stiti sa comunicati si ai puterea sa fi tandru atunci merge. SUCCES! Sper ca aveti cel putin 18 ani caci altfel e cam repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm...pai ia-o cu usurelul si nu fi badaran... aaa si preluduiul conteaza f mult... ia-o cu incetu si o sa vezi ca n-or sa fie probleme.nici durere, nici usturime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce tie mila? las-o pe ea sa te dezvirgineze sa vezi ceti face.are o ciuda pe ea, o face carpa din doua miscari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ...nu puneai asa intrebare citi ani ai?//? intreaba lpe tatal tau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai intrebat-o daca vrea? Ea hotaraste daca sa o dezvirginezi sau nu, nu tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu mereti undeva unde sa fiti doar voi 2 dar inainte de a incepe trebuie sa fiti siguri ca nu sunteti deranjaty de nimeni inchideti telefoanele usa tot si ba jucaty cu fata usor usor o excitati la maxim apoi o bagty incet incet si nu o va durea tare! atentie dupa ce aty dezvirginato protejativa sun riscuri sa facety botez dupa 9 luniwhistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) In primul rand ia trebuie sa fie de acor
2) In al doi-lea rand trebuie sa te gandesti la ea si nu la tine
3) In al trei-lea rand mai sanators e sa folosesti un prezervativ si dace e nevoie si lubrifiant
4) Mai intai o iei incerisor, dar nu te grabi ca s-ar putea sa o doare
5) pe urma daca ea mai doreste fai placerea si mai fa
dar aveti grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate mare DMW o sa incerc asa cumo zis el tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate mare DMW o sa incerc asa cumo zis el tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folositi prezervativul. puteti sa va dati drumul in ea ca nu va ramane gravida la primul contact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne cum sa nu o doara normal ca o doare ca se dezvergineaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai o anestezie totala...:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io bagi incetlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa nu te infigi ca taranul si sa folosesti dor miscari lente big grin