| ofata12535178174 a întrebat:

Cum pot sa ii spun colegului meu de banca că îl plac, ținând cont că și el mă place?

PS: nu spun vârstă dar nu sunt foarte mare. Doar că chiar îmi place mult de el si sunt pregătită pentru acest lucru.

1 răspuns:
| Fataanonima890 a răspuns:

Nu vreau sa mi o iei în nume de rau dar după părerea mea și experienta nu prea e ok sa ai iubit în clasa
Uite eu în clasa a 7 a am avut primul meu prieten care era în clasa cu mine. După ce ne-am despărțit nu prea îmi mai convenea ideea sa îl vad în fiecare zi.
Dar dacă tu chiar îl placi foarte mult și îți este rușine sa ii spui fata în fata ii pot scrie pe o foaie.
Fără supărare a fost doar o părere