| AnneMary16 a întrebat:

Cum pot sa ma despart de un baiat de 13 ani ( eu am 12 ) fara sa il ranesc pentru ca nu imi permite varsta. imi permite varsta?
cum pot sa ma despart de el?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Ii poti spune asa "X, imi pare rau dar cred ca suntem mult prea mici pentru o relatie serioasa. Scuze! Daca vrei ramanem prieteni. *partea asta e optionala*"

Iti permite varsta?
Atata timp cat nu faceti anumite lucruri atunci da! Poti sa stai cu un baiat, adica sa vorbesti cu el s.a.m.d.
Atata timp cat nu avanseaza prea repede la stii tu ce atunci e okay.

Succes!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Îi spui pur si simplu.La varsta voastra este o joaca de copii.Nu-i poti spune dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca normal ar fi, sa incepeti o relatie cand veti fi mai mari, pana atunci sa ramaneti prieteni, findca nu e normal la varsta voastra, nu e ceva serios, intelegi?!

| En3Rgi a răspuns:

Uau...la varsta ta ce sa suferi in dragoste? Sa fim seriosi.Doar nu aveti o relatie serioasa ce naiba.Sunteti copii.Te desparti de el si gata...iti dai seama ce tragedie.