| alexutza222 a întrebat:

Cum pot scapa de virusul politia romana? Momentan nu am antivirus in pc cred ca din cauza asta am si patit-o. Nu pot folosi deloc acel pc virusat. Mesajul il scriu de la pc-ul unui prieten.Am instalat un progrmel care mi-a fost recomandat tot aici pe site dar dupa ce l-am instalat a functionat ok pana la urmatoare inchidere si respectiv deschidere a pc-ului. Ce sa fac pentru a scapa de virus definitiv? Puteti sa imi recomandati un antivirus sa imi pun pe viitor si sa-mi dati si site-ul de unde il pot descarca. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vladuu_Kiddila_1989 a răspuns:

Uite si unchiul meu a patit asa ceva
UIte ce trebuie sa faci:
Bagati windowsu din nou pentru ca chestia asta cu "ploitia romana" e un fals si ca totul tine de ip si baganduti windowsu IP-ul se schimba si ai scapatbig grin
Funda?

| alexutza222 explică (pentru Vladuu_Kiddila_1989):

Adica trebuie sa reinstalez windowsu?

| EddiWeed a răspuns (pentru Vladuu_Kiddila_1989):

Care e faza cu "politia romana"?

| alexutza222 explică (pentru EddiWeed):

Un virus nesuferit!

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Parca ziceai ca ai bitdefender oricum incearca cum ti-am mai zis si dau un system restore intereseaza-te asa o sa scapi sigur.

| Vladuu_Kiddila_1989 a răspuns:

Da reistaleazati windowsu