| NoNaMe10 a întrebat:

am si eu o intrebare mai importanta... Acum 1 luna am inceput o relatie, totul a fost bine timp de 3 saptamani dar dupa aceea s-a simtit o distantare din partea amandurora. Eu nu vreau sa renunt la aceasta relatie pentru ca iubesc prea mult acea persoana. Dar cum pot ajunge inapoi la relatia obisnuita? Mentionez ca au trecut 2 saptamani de cand suntem foarte distanti unul cu altul.

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Incearca pana reusesti ca sa stii ce ai de facut. Ma bucur k te am ajutat... fundita? TE ROG:X

3 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Ai incercat sa vb k esti in particular si sa-l intrebi de ce sunteti asa de distanti unu fata de celalt?

| NoNaMe10 explică (pentru StarkWolf):

Am incercat. si o sa incerc in continuare. de obicei apare ceva ce strica toata "particularitatea" dar cel mai bine este sa mai incerc

| NoNaMe10 explică (pentru StarkWolf):

Nu imi arata fundita. cat de curand o sa o arate o sa iti dau.intr-un timp a aratat-o acum vad ca nu

| StarkWolf a răspuns (pentru NoNaMe10):

Incearca pana reusesti ca sa stii ce ai de facut. Ma bucur k te am ajutat... fundita? TE ROG:X