| PBFANMichaelScofield a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata de la prima intalnire si sa ii fac o impresie buna?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| SweetieBabe a răspuns:

Fii tu insuti! Daca te prefaci ca iti plac lucrurile care ii plac si ei, s-ar putea sa te ajunga din urma minciuna si nu o sa fie bine pe termen lung. Intreab-o ce ii place/ce nu ii place, cum isi petrece timpul liber, ce ar vrea sa faca in viitor, etc. Cu cat aflii mai multe despre ea, sunt sanse sa afli cate un lucru sau doua pe care le aveti in comun. Succes la intalnire! big grin

| RAY a răspuns (pentru SweetieBabe):

La 16 ani nunta, ba ce gândire islamica

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vrei sex pe gratis dar sa fie si frumoasa

| PBFANMichaelScofield explică (pentru RAY):

Nu se pune problema de sex, suntem minori(avem 16 ani amandoi) si da este foarte frumoasa laughing

| RAY a răspuns (pentru PBFANMichaelScofield):

Cică în răspunsul câștigător scrie de viitor, alooooo nu suntem în Arabia saudita, ce viitor, sunteți doi copii o sa faceri sex și cu mult pana la căsătorie, ai un liceu de făcut, facultate nu copii pentru alocație, ce minte poți avea la 16 ani, e o vârstă frumoasa, eu la 16 eram la liceu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Fii tu!

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Fi cine ești cu adevărat așa cum ești tu cu adevărat nu trebuie sate dai altcineva sau sa fi altcineva sa impresionezi pe nimeni fi original așa cum ești tu cu bune și rele

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună! happy Fiind tu! Ai o valoare inestimabilă, umană-unică, la fel ca orice om. big grin Nu o denatura prin a încerca să nu fii cine ești sau jucând teatru, care nu ține, ci care este fragil, doar de moment. happy Deschide-ți inima în fața ei, spune-i tot ce simți și va fi fascinată.winking Mult succes! Funda? big grin

| mataestefrumoasa a răspuns:

Cumpara tedy