| Alexandra_4191 a întrebat:

Cum sa imi descopar talentul? pentru ca la desen sunt pe jumatate talentata la muzica tot asa pe jumatate si nu stiu la ce sunt buna in rest. Vroiam sa cand dar ma descurajeaza foarte mult cand ii vad pe alti cum canta asa de fain iar eu ...mai cu greseli mai cu din astea, dar ma gandeam ca poate am alt talent dar nu stiu cum sa il descopar. Ceva idei? dau si funda

1 răspuns:
| Emia9834 a răspuns:

Du-te la lectii de canto, te perfectionezi si apoi apelezi la ceva gen: palatul copiilor de la tine din oras si apoi participi a concursuri si te va observa cinevawinking funda?