| Radumaria1736372o a întrebat:

Cum sa le spun părinților ca am iubit?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai chinui degeaba. Mai asteapta putin si le spui direct :
- Tati si mami, sunt gravidă!

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-i intrebi intai, daca iti dau voie sa ai iubit.

| aXy99 a răspuns:

Cam asa cum ne-ai spus si noua, exceptie facand semnul intrebarii si primele 6 cuvinte.

| Donsavas a răspuns:

Le spui ca vrei sa ti faci o relație, nu ca ai si deja una.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mami, tati, am iubit.

| Dilaraxd a răspuns:

Buna seara!
Când luați masa împreuna incepi sa spui ‘ vreau sa va mărturisesc ceva, dar vreau sa ma ascultați pana la capăt ‘
Părinții tai o sa stea ochii și urechii și vor întreba ‘ ca ce anume?’
Iar tu le vei spune ca ai un iubit, după vei intra in detalii unde l ai cunoscut, câți ani are. s-a.m.d