| MeGustaaaaa a întrebat:

Cum sa ma imbrac daca merg intr-o excursie? Am parul lung si brunet. Vreau sa`mi iau o pereche deochelari dinaia mari rosi cu lentile negre. Ce sa imi iau sa se asorteze?

Răspuns Câştigător
| andreeea_5458 a răspuns:

Paaai...pararea mea e ca o pereche de colanti / blugi mai stramti + un tricou / maieu cu mai multe culori (printre care si rosu) niste cizme mai ridicate pentru colanti mai mult si o gecuta ..ar fi dragut... acum depinde si cat de lejer vrei sa fi imbracata.

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Roși sau roșii?