| SmiiileXoXo a întrebat:

Cum sa ma imbrac in prima zi de liceu?! Ar trebui sa ma duc cu unul dintre parinti [mentionez ca mai sunt cu inca 3 colege la acelasi liceu si aceeasi sectie :p ], cum ar trebui sa ma port? :d Cum sa ma fardez?

8 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Cu bluza alba si blugi. Nu e nevoie sa-ti iei parintii. Te duci la festivitte, intri in clasa, afli orarul si pleci acasa.Bafta!

| SmiiileXoXo explică (pentru Elvina):

Multumesc :* Crezi ca daca imi las parul desprins am sa fac o parere proasta? :-s

| Elvina a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

Nu faci o parere proasta. Notele sunt cele care te vor defini, nu aspectul.

| IonuţR1995 a răspuns:

Pai in prima ta zi de liceu te imbraci cu o rochita frumoasa, te machezi frumos nu strident. si te porti natural, nu te mananca nimeni laughing. Stai chill. Succes :*

| SmiiileXoXo explică (pentru IonuţR1995):

Daa, sper sa nu ma manance nimeni laughing, multumesc :** insa nu e genul meu de a ma imbraca in rochitahee hee :*

| Iulia_Alexandra_1997 a răspuns:

Hei, pai ca machiaj ai putea sa incerci ceva natural gen -> putin fond de ten rimel un gloss si putin fard ..http://www.youtube.com/watch? v=vyxn4codE7k, iar ca tinuta niste blugi deschisi la culoare o gluza pe o parte si niste sandale, sau o rochita! Succes! :*:*

| SmiiileXoXo explică (pentru Iulia_Alexandra_1997):

Multumeeesc :* Cum ar trebui sa-mi fac parul?:d Oare are ceva daca il las desprins, si mi`l intind? Simplu :* Aa da, ce sa aleg geanta / ghiozdan. Si nu stii cand ni se va da cartile?laughing

| IonuţR1995 a răspuns (pentru SmiiileXoXo):

1. Paru ti-l faci pe placul tau ^^. 2. Geanta e mai femininasmug. 3. Cartile ti le va da cand iti da liceul.