| cinedecattn a întrebat:

Deci acum cateva luni mi am faqcut un iubit dar i-am dat papucii si acum vreau sa ma impac inapoi cu el il iubesc foarte mult dar eu nu stiu daca ma iub am auzit ca el are o iubita noua ce trebuie sa fac ca sa-l recuceresc sau cum sa fac ca sa imi fac un iubit nou mentionez ca la scoala la mine nu e nici un baiat frum
funda plz help

1 răspuns:
| DelphhiN a răspuns:

Ai fost fraiera...trebuia sa-ti dai seama din maximprima saptamana ca il iubesti nu de acum...si nu ai cum sa te bagi in relatia fostului tau iubit poate ei chiar se iubesc cine stie daca tu nu ai stiu sa-l pretuiesti acum stai singura