| Milea_Valentin_2000 a întrebat:

Cum sa spun parintilor ca am luat 3?

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

''Mami, tati, am luat 3 la școală''.

Apoi, aștepți cu spaimă ca tatăl tău să nu reacționeze așa:
http://www.edchron.com/......o1_500.gif

| վፀiፀፀ a răspuns:

Foarte simplu! Cand ii prinzi intr-o stare buna spune-le si apoi linisteste-i spunandu-le ca nu se va mai intampla niciodata :3

| LoveSleep a răspuns:

Le spui să stea liniștiți, că nu e ultimul.

| AirănMeidăn a răspuns:

"Mami? Unde e tata, ce face, am luat un 3, deci ce gatesti azi, sa stii ca imi place cum ti-ai aranjat parul astazi"

| MskDesign a răspuns:

Le spui si gata!
Mai bine sa afle de la tine, decat de la altii.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

"Am luat 3 la... (materia)"

| SoranaCs a răspuns:

Atunci cand ei sunt bine dispusi sau sunteti undeva in oras le spui ca ai luat 3, in timp ce razi, asa ca ei vor uita pana vor ajunge acasa :3 asa fac eu mereu laughing

| suntsieupetpu a răspuns:

Umm pai nici eu nu stiam cum sa le spun, dar intr-o zi mi-a cautat tata carnetul in geanta si a vazut nota si el si mama siii..atat laughing a fost totul ok laughing lasa-le carnetul la vedere si nu trebuie sa le spui tu, vor vedea singuri laughing