| Doareeusiatat a întrebat:

Cum saii arati unui baiat ca il placi.chiar daca nu ai vb cu el doar pe mess, dar de pe id unei prietene! Cand trece si el seuita dar mie imi e rusine sa ma uit mai mult pentru a-si da semaa ca imi place! Halp

Răspuns Câştigător
| Aly_5702 a răspuns:

Mey Cerasela, ar trebui sa incerci savb cu el dp ID-ul tau, apoi sa faci rost de facebook-ul sau hi5-ul daca are(ca sa ii dai niste comm-uri dragute,astfel incat sa inteleaga ca il placi). Apoi daca nu merge asa,incearca sa il bagi in seama si sa vb despre cat mai multe chestii. Dupa asta,vei sti si daca el e cel din spatele pc-ului(nu de alta, dar multi par mai tari pe mess), cel pe care il placi...si ai putea obesrva si cum te priveste el.(ca o amica sau ca o iubita)...bine asta vei vedea dupa mai multe intalniri.
Bafta!love struck
Sper ca te-am ajutat!love struck

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa ii zici de o forma doar nu ai sa taci pe vesnicie nu? scrie-i un biletel ca il iubesti.

| Lucinca a răspuns:

De obicei baietilor trebuie sa le arati ca nu iti este rusine bagate in seama cu el imprietenestete si apoi aratati sentimentelewinking funditabatting eyelashes