| anonim_4396 a întrebat:

Cum te simti cind saruti, cind porti aparatul dentar fix? sad. va rog vreau sa stiu. fundita, puncte!

3 răspunsuri:
| CanTrioTc a răspuns:

Destul de naspa

Cum sa te simti, te simti pur si simplu normal happy nu e nimic ciudat, e ca si cum nu ai avea. Adica tu te gandesti si iti pui tot felul de intrebari, dar nu e nimic ciudat, incearca si ai sa veziwinking Funda?

| Aex2010 a răspuns:

Pai te simti cum te simti si la un sarut normal doar ca nu este la fel deoarece o sa te doara un pic dintii deoarece te atingi cu aparatul de dintii lui/ei. Iar si pe el o sal doara un pic aceasta "ciocnire".