| stefania2724 a întrebat:

Cum trebuie sa fie o fata din punct de vedere moral? Multa descriere!

Răspuns Câştigător
| Roxaname a răspuns:

O fata trebuie sa fie linistita sa nu se dea mare sa stea in banca ei sa nu caute conflicte sa stie sa vorbeasaca frumos cu fetele si baieti persoanele sa nu injure sa fie vesela si sa nu rada de ceilanti sa nu se certe cu parinti sa nu ii minta prea des o minciuna nu face rau nimanui dar nu sa minta mereu sa stie cand e in plus sa nu arate ca are un punct slab sa se inteleaga cu toata lumea si sa ii ajute pe alti cand au probleme sper ca ti-am fost de ajutor funda sper ca o merit nu?happy

3 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Heiii! :X Trebuie sa fi tu isuti si sa te simti confortabil in pielea ta. happy Incerca sa fi simpatica, descurcareata, curajoasa, sa nu-ti fie teama sa-ti exprimi opinia, zambitoare, iar prin cuvintele tale sa exprimi incredere! T e pup!happy

| Wehrmacht a răspuns:

Asa cum vrea ea.Sau e moral sa fi asa cum vor altii as fi? De ce naiba trebuie sa ne impunem limite? Se numeste evolutie.De ce sa fie fetele la fel?

| DuncaClaudiu a răspuns:

Nu exista standarde din punct de vedere moral....de aia exista diversitate umana.