| lulululu a întrebat:

Da timi va rog idei de status pentru a tachina o prietena care s-a suparat pe mine pentru un nimic. absolut un nimic pe care nici nu o privea X-( si acum nu vorbeste deloc cu mine si o face pe desteapta straight face Dar sa nu fie prea direct :]] dau funda la cine d amai multe!love struck

Răspuns Câştigător
| sfasfsaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ce bine arati fato arati bine bine... da arati bine cu degetu!, EXPERIENTA este numele pe care fiecare il da greselilor sale,, prietenul la nevoie se cunoaste, nu conta pe mine, am invatat ca oameni pe care-i iubesty nu te vor iubi nici o dataFUNDA?batting eyelashes

1 răspuns:
| mihamihaela1234 a răspuns:

*Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

*Mai bine imi dai o palma decat sa te porti asa.chiar de plang si o sa ma doara. vorbele dor mai tare si nu au iertare...

*Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!

Ai dreptate, a fost vina mea… imi pare rau… da-mi ocazia sa ma revansez… nu o sa-mi revin pana nu o sa te vad zambind din nou…

Eu cred ca ne certam atat de des pentru ca impacarea este atat de dulce…

Prietenia poate invinge multe lucruri, dar iertarea este cea mai grea incercare

Afara este soare si-n sufletele noastre furtuna. Hai sa ne impacam si sa ne bucuram de vremea asta minunata!

In momentele dificile ale vietii, trebuie sa ridici capu, sa bombezi pieptul si sa spui cu hotarare: Acum chiar ca-s in rahat pana-n gat!

As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreau sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…