| lulululu a întrebat:

Da timi va rog idei de status pentru a tachina o prietena care s-a suparat pe mine pentru un nimic. absolut un nimic pe care nici nu o privea X-( si acum nu vorbeste deloc cu mine si o face pe desteapta straight face Dar sa nu fie prea direct :]] dau funda la cine d amai multe! Mai dure asa sa se simte. pentru ca mereu m-a lasat la greu iar eu intotdeauna am fost acolo pentru ea! acum gata s-a terminat degeaba incerca sa isi ceara scuze [cum a mai facut de 100de ori pana acum ]

Răspuns Câştigător
| Helene a răspuns:

Pana acum ai fost prietena mea si acum inamica mea!

Ai uitat de unde ai plecat, cand nimeni nu statea cu tine, si veneai mereu la mine!

Poate nu te doare, nu ma mira, cu sufletul tau, vorbesti in sila!

Ti'ar placea sa-ti dau imbratisari, si sa iti zic 'printes'o ' da'... de unde. Nici 'p' nu meriti!

Sau ceva simplu:

Cand stateai cu mine, te simteai bine, acum stai cu ei, si uiti de ochii mei!

Te pup:*

1 răspuns:
| Ollykaa a răspuns:

Sa stii ca si eu sunt in aceeasi situatie...si eu de obicei pun ori:

e bine cat le faci favoruri si` dup`aia nici nu te baga`n seamabig grin