| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea acum sa te proiectezi in viitor, in ultima zi a vietii tale si sa iti iei un interviu, care sunt trei intrebari pe care ti le-ai adresa?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am trait bine si nu imi pun intrebari nu am motiv sa o fac ci ma mandresc cu viata care am avut-o.

| MenInShadow a răspuns:

Daca la varsta de 15 ani, moarta ti se parea ca o scapare din lumea asta plictisitoare, acum cum ti se pare?
Iti este frica acum de moarte, sau esti la fel de nepasator ca acum mult timp?
Spune-mi greselile care le-ai facut sa stiu ce sa nu fac!

| mgtow a răspuns (pentru MenInShadow):

Nu mai fi necajita, iti lipseste esenta optimismului ca sa ai chef de viata.

| MenInShadow a răspuns (pentru mgtow):

Nu degeaba am pus la nume MEN in shadowwinking
daca puneam woomen era okwinking
Sunt destul de optimist, dar ma plictiseste lumea in care traiesc, adica timpurile in care traiesc, si sunt destul de nepasator in legatura cu multe lucruri asta-i tot.
Nu sunt ceva de genul "imi urasc viata" cum am spus si intr-o alta intrebare, vad moartea ca o scapare din viata asta, dar nu urasc viata, chiar imi place, urasc lumea in care traim, faptul ca suntem toti "captivi" sub niste legi, sub conducerea parlamentului, si a unor oameni care cateodata n-au habar ce sa faca la ei in casa, nu mai zic ce sa faca in tara.
Cheful de viata depinde de ce-i place fiecarui om, nu pot spune ca ma bucur prea mult de viata daca eu sunt pasionat de un calculator, doar daca stau la calculator pe camp?
Naah, as face mult mai multe, dar lumea in care traim nu prea permite, druguri, bautura, tigari, gasesti in prea multe locuri ca sa fii sigur ca acolo e bine.
Si poate sunt si putin pesimistlaughing

| mgtow a răspuns (pentru MenInShadow):

Important e sa traiesti bine, si eu sunt in contra unor norme si tampenii din care a evoluat lumea dar singur vad ca e mai bine si chiar imi place. Fac ce vreau cu banii mei.

| MenInShadow a răspuns (pentru mgtow):

Asta pentru ca tu ai banii tai, tu esti major, vezi lumea din alt unghiwinking
Pt ca am zis ce am zis mai sus, nu ma face mai in varsta decat suntwinking asa ca tot am prea multe reguli pe care trebuie sa le respect fie ca vreau fie ca nu.