| Artemiss a întrebat:

Viata la tara sau viata la oras? Ce alegeti si de ce?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Viata la oras cu escapade la tara.winking

| Catalion a răspuns:

Pai viata la oras implica mai putina munca deoarece nu e nevoie sa faci curat decat in casa si la batranete o sa-ti fie mai usor, dar cam plictisitor, iar viata la tara implica mai multa munca, dar te alegi cu ceva satisfactie din acea munca si e aerul curat, multa liniste, dar la batranete o sa fie mai greu sau poate ca nu, dar plictisitor nu o sa fie. Personal prefer viata la oras pentru ca nu sunt obisnuit cu viata la tara.

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Aman2...vara la taralove struck sh` pe timpul scolii la orasbatting eyelashes