| doareu_4921 a întrebat:

Dacă in certificatul de nastere nu apare numele tatălui meu (e tras "-" )insemană că acesta nu ma recunoscut ca fiind fiica lui?
Niciodată nu am avut tăria să o intreb pe mama mea deoarece sunt o fire emotivă, si o să plang si nu i place văzanu`mă asa!
Poate ma ajutati voi! multumesc mult

2 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Da, eu stiu ca asta inseamna. Dar totusi vorbeste cu mama ta, fara frica/rusine, ca pana la urma este vorba de tatal tau si meriti o explicatie. happy Succes!

by daiiwinking

| Brianariri a răspuns:

Ar trebui sa o intrebi si incearca sa nu plangi fii si tu mai tare nu trebuie sa plangi intreab-o FII CURAJOASA!big grin