| Genuitoarea a întrebat:

Daca m-am sarutat cu un baiat turc mai de mult..si recent am avut o relatie cu alt baiat turc si ne-am sarutat..eu sunt romanca.Este pacat? Ar trebui sa spun preotului cand ma spovedesc?

4 răspunsuri:
| 7Azaky a răspuns:

Nu! Nu este nici un pacat sa iubesti!
Fa ce'ti zice inima, dar mai intai trece si prin minte!
Dumnezeu este in tine la fel de mult cat este si in Biserica!
Nu mai iti fa astfel de probleme, ca Dumnezeu ne'a facut pe toti, si pe tine si pe turc si pe toti! Dumnezeu ne'a dat iubirea, orice implica iubire exclude pacatul!big hug
O seara placuta iti doresc :*!

| Genuitoarea explică (pentru 7Azaky):

Multumesc mult, chiar ma simt usurata ca am auzit asta.:* O seara buna si tie >big grin

| 7Azaky a răspuns (pentru Genuitoarea):

Cu multa placere >big grin

| SookiexD a răspuns (pentru 7Azaky):

Frumos raspuns laughing nu stiu de unde iti ies cuvintele alea dar m-ai calmat si pe mine care nu stiam despre ce vb Genuitoarea laughing Bunnn smug keep up the good work!