| laviniaaaaaaaaa a întrebat:

Dacă o fată are în bio "she/her" face parte din lgbtq+?

Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Nu. Inseamna ca se identifica ca si femeie si isi doreste ca lumea sa foloseasca acele pronume cand se refera la ea. Probabil a precizat asta ca sa nu se intample lucruri nedorite.

| Ghergtrinn a răspuns (pentru rosessunflowersandlillies):

Adica ei ii plac fetele sau băieții? Gen daca pune she / her este atrasa de fete sau de băieții, dar daca pune she/he?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu neaparat. Acum e la moda sa iti pui pronumele la bio ca lumea sa stie clar ce preferi si sa nu iasa caterinca ca ai folosit ''pronumele gresit''.

| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Asta unde mai apare? laughing she/her din cate stiam însemna pe timpuri ea/ a ei. obiect. Acum ne aparținem și ca oameni?