| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste sfaturi pentru a trece peste o despartire, plz, am nevoie de ajutor,,,, dau si

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Acest lucru nu nil poti cere noua.Suntem neputinciosi la o asemenea chestie.Doar timpul te va ajuta sa treci peste asta, sau prietenii tai.Trebuie sa stai cu ei mult timp, sa te distrezi, chiar daca esti aproape imposibil...

Deci, pentru inceput numai privi inavoi, nu il mai cauta, si nu mai cauta amintirile cu el[poze, locurile vs etc].

mult succes

3 răspunsuri:
| Mirela a răspuns:

Spune-ti in gand tie "merit ceva mult mai bun decat ce am avut"si porneste in cautarea unuia mai bunsmugiejin cu prietenii la suc/parc/cu rolele/bicicleta/film happy

| :X:X a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine sa uiti du te afara cu prietenii, distreaza-te du te la un club. eu asa as face big grin

| ramonyca a răspuns:

Exact distreaza`te. nu sta sa asculti melodi de jalelaughing sau alte banalitati d`astea pentru ca iti faci tie rau. Uita cea fost in trecut. Deci distreaza`te doar o viata avemlove struck