| Anonim_8428 a întrebat:

Dati`mi solutii cum pot scapa de oamenii care se simt indiferenti care nici macar nu ma baga in seama...Stau in minte si nu pot uita, ceva idei)

4 răspunsuri:
| Crina_6989 a răspuns:

Fii si tu indiferenta trateaza totul cu raceala! fii tu, j nu le arata ca iti pasa si ca suferi la indiferenta lor, nu le da importanta, si asa ori scapii d ei, ori ii faci sasi dea seama ca atat timp cat ai fost in viata lor erai invizibila si acum ca nu mai esti iti simt lipsa! :X! incearca!

| haYsa a răspuns:

Cum sa scapi de oamenii care sunt deja indiferenti?laughing)
E deja a 2'a intrebare pe care ti'o citesc... Ai mai mult de 15 ani?

| haYsa a răspuns:

N-am absolut nimic impotriva ta ci doar impotriva felului in care te exprimi.
"Dati`mi solutii cum pot scapa de oamenii care se simt indiferenti care nici macar nu ma baga in seama."
Oamenii nu se pot simti indiferenti. Oamenii sunt indiferenti.
Daca sunt indiferenti e de la sine inteles ca nu te baga in seama. Deci cum ai vrea tu, draga mea, sa scapi de ei daca deja nu esti un subiect interesant pentru acestia si te ignora?
"Stau in minte si nu pot uita, ceva idei)"... inca incerc sa'mi dau seama ce ai vrut a spune aici...
Cat despre nume. e clar ca e "haYsa".
Aceea era o intrebare la care nu asteptam raspuns. asteptam ca tu sa ai un raspuns cand ti'am pus eu intrebarea aceea...

| Anonim_8428 explică:

HaYsa asta nu te priveste citi ani am...da este a 2, dar difera...ai ceva contra?