| nightcoreR a întrebat:

DAU FUNDA! Imi place de o fata, urmeaza sa faca meditatii cu mine si cu inca doi colegi. Am fost colegi in generala, ea curand s-a despartit de fostul prieten, as dori sa stiu ce crede despre mine, ideea ca vreau sa subliniez ca imi place de ea si vreau sa-i aflu parerea, dar as dori sa fiu putin mai subtil. Astept pareri si daca se gasesc si sfaturi...

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Poti incerca sa discuti cu ea cand iesiti de la meditatii, sa o conduci acasa, doar vorbind cu ea poti sa iti dai seama daca te place sau nu!