| George1997 a întrebat:

De cateva luni ma tot stresez cu problema asta cu inaltimea. Am 17 ani nu stiu exact inaltimea dar in jur de 1.90, as face orice sa o opresc. Acum un an eram fericit toata ziua pe afara, acum nu mai imi vad rostul in viatabroken heart

9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu are nimic inaltimea aceea, stai linistit.

| George1997 explică (pentru Celcestietot):

La 17 ani? Nu cred ce e ok imagineaza.ti peste 3 ani

| Celcestietot a răspuns (pentru George1997):

Nu te inalti o vesnicie, du-te la ortoped si o sa iti zica el daca mai cresti sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu vârsta o să te dezvolţi.
Cunosc băieţi care la vârsta ta erau foarte înalţi şi slabi dar după vârsta de 20 de ani au început să se dezovolte.
Unii dintre ei s-au îngrăşat mult.

| Dana2103 a răspuns:

Mergi la endocrinolog si nu te mai plange
Se putea mult mai rau. Altii sunt foarte scunzi. Ce faceai daca erai fata?

| Celcestietot a răspuns (pentru Dana2103):

,,Ce faceai daca erai fata?''

Fara partener pe viata clar! Glumeam laughing.

| Michaeel a răspuns:

Stai liniștit ca nu mai crești mult. Gândește-te ca alți ar da orice sa fie asa de înalți. Zilnic vad câte-o întrebare de genul "sunt scund, cum sa ma înalt?".

| Anonima163333 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te accepti asa cum esti.
Fetelor de obicei le plac baietii inalti.
Nu vei mai creste, ajungi la 1.90, daca nu ai deja.
In cel mai rau caz, du-te la medic, daca vezi ca esti prea inalt.

| Miuletz a răspuns:

Multi ar omori sa aiba inaltimea ta. Gandeste-te cate oportunitati ai. Baga-te la volei, basket, ceva sport unde ai de castigat daca esti inalt.