| BuBuLyNa a întrebat:

De ce am mainele si picioarele reci chiar daca in casa este cald? si vara le am reci de ce? ce ar trebui sa iau ca sa nu le mai am asa?(daca se poate tratament naturist)

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Si eu asa sunt, trebuie sa mananci mai multe legume si fructe si sa faci mai mult sport.

5 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Buna!
Aceeasi problema o am si eu. Este din cauza circulatiei proaste.
Trebuie mancate cat mai multe fructe si legume, si asa se va remedia problema. Poti sa incerci si GinkoPrim.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| costyn162 a răspuns:

Probleme cu circulatia sangelui.Am intalnit si eu mai multe persoane. Nu este foarte grav dar ar trebui sa consulti un doctor pentru orice eventualitate.

| ALY_2447 a răspuns:

In afara fructelor si legumelor cateodata ar trebui sa gusti un pic de vin rosu sora mea a avut aceeiasi problema si astfel a rezolvat-o succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ai probleme cu circulația periferică. Consultă un medic cardiolog pentru investigații.
Ceai de urzică, echinaceea, soc, salvie, etc. consumate calde întotdeauna indiferent de vreme.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mainile si picioarele reci sunt de la circulatie periferica proasta. Carceii de multe ori apar de la lipsa de calciu. Buzele crapate de la lipsa de vitamine. Poate ar fi bine si urgent sa-ti faci un set de analize.