| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii adora pozitia 69?

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca este excitanta.

| elena a răspuns:

Te rog sa-mi explici si mie cum este pozitia 69, eu stiam ca "mama moarta tata mort/la figura 68"...69 o fi "yng" si "yang"?

| maryana5 a răspuns:

Fa-te emo-->sinucide-te-->reincarneaza-te-->devii baiat-->afla si singur/a laughing

| Sara a răspuns:

Pntr ca primesc ce vor! sex oral adica!

| Wtf9000 a răspuns:

Eh uite ca eu nu o ador. Ba chiar o detest.

| urbanghost a răspuns:

Dar ce te face sa crezi ca numai baietii adora pozitia asta?

| NimeniCuActe a răspuns:

Eu prefer 70... dupa cum zicea si George Carlin... 70 = 69 + 1 deget in ass big grin

| Moneyandfame a răspuns:

Debarcader?!

| giovana a răspuns:

Cati ani ai draguta? Oare varsta te impiedica sa iti pui un nickname?

| p0wer a răspuns:

Eu nu o ador laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de unde stii tu ca numai baietii adora acea pozitie? sunt persoane ce adora acea pozitie, insa la fel de bine sunt si persoane ce o detesta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce te face sa crezi ca fetele o detesta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

... de placere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
După 68 schimbă direcția de mers în 69.
Fiecare are propriile sale gusturi, dacă le împărtășim sau nu depinde de noi.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adora pozitia 68.Si raman datori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca esti fata, iti pot arata... dar nu aici ca nu se accepta... suntem prea multilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca fetele sunt innebunite dupa ea.