| AndreeaFarasperante a întrebat:

De ce toti baietii adora sa raneasca?

8 răspunsuri:
| Alex a răspuns:

Dar de ce toate fetele adora sa raneasca?

| Castorul a răspuns:

Pentru ca asa e felul nostru. Multi o facem fara sa ne dam seama. E o chestie oarecum genetica.
Mai sunt si exceptii printre noi, deci nu-ti pierde increderea tongue happy

| Eternitas a răspuns:

Bună!
Nu toţi sunt la fel. Probabil unii băieţi doar se joacă cu sentimentele fetelor pentru a le face să plângă şi să sufere iar ei să se mândrească pe la alţii să-i considere "tari", când de fapt nu sunt. Dar acestă "rană" nu este doar din caterincă sau joacă, mai e şi din neatenţie şi greşeală. Însă nu toţi sunt la fel, sunt şi excepţii. Fiecare băiat diferă.happy

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Eternitas):

Ce stii tu despre baieti? Esti cumva un baiat? Crezi ca suntem asa de usor de citit precum crezi tu?

| Eternitas a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Hmmm, nu, nu sunt băiat însă cunosc persoane care se regăsesc printre rândurile mele de mai sus. Şi, chiar sunt reale întâmplările.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Eternitas):

Pai, ce crezi?
Rele din ce punct de vedere?
Spune-mi te rog, sunt fete care se joaca su sentimentele baietilor?

| NeimaginabilA a răspuns:

Ahhh vrei sa stii?
Pentru ca de fapt noi va uram!
Uram faptul ca alegeti frumusetea inaintea iubirii.
Deaceea noi vrem sa va atragem atentia prin mici pedepse ca sa va dati seama ca frumusetea nu e totul in viata asta!
Cu cat sunteti mai frumoase cu atat mai putin puteti iubi!
Deaceea noi am ales ca sa nu ne mai conectam sufletele ci numai corpul deoarece mult prea mult am fost raniti de voi!
Deci daca vreti sa nu va vai ranim, lasati frumusetea pentru dragoste!

| bytzy09 a răspuns:

Hmm e cred ca defat se intampla invers fetele obisnuiesc sa raneasca... mai ales fetele care arata bine pentru ca ele cred ca au lumea la piciore :d parerea mea