| Roxana_2583 a întrebat:

De ce credeti ca intervine plictiseala, monotonia intr-o relatie?

1 răspuns:
| ema69 a răspuns:

Ar fi bine si frumos sa nu intervina monotonia, dar mai ales plictiseala intr-o relatie, insa din pacate acestea intervin in mult prea multe relatii. Poate pentru ca iubirea nu e suficienta, sau chiar daca exista iubire suficienta ea e prost inteleasa, grijile zilei de maine cred ca sunt un alt motiv pentru care nu ne chinuim sa aducem mereu ceva nou in cuplu.