| anonim_4396 a întrebat:

De ce de fiecare data când încerc sa fiu intr-o relație sunt atrasa de persoana fizic însă nu reușesc sa prind sentimente fata de persoana respectiva, nu mi-a mai plăcut de nimeni de câțiva ani de când mi-a plăcut de cineva la nebunie care și-a bătut joc in ultimul hal de mine… nu știu ce sa fac sa schimb asta

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa gandesti + altfel nu vei reusi sa ai parte de ce vrei

| ofataoarecareee a răspuns (pentru mgtow):

In ce sens?

| mgtow a răspuns (pentru ofataoarecareee):

Atragi ceea ce gandesti, numa gandul care il vrei sa fie realitate trebuie sa se centreze in creierul tau pana devine realitate

| ofataoarecareee a răspuns (pentru mgtow):

Bine dar oricât as încerca nu reușesc sa ma mai îndrăgostesc de nimeni de atuncilaughing

| mgtow a răspuns (pentru ofataoarecareee):

Nu e bai, important e sa te simti bine in pielea ta

| ofataoarecareee a răspuns (pentru mgtow):

Abia am reușit sa-mi placa de o persoana dar după câteva zile am plecat de acolo și acum o mai vad tocmai la vara și deja am început sa mi pierd sentimentele fata de ea chiar dacă vorbim mereu…

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Orice iubire e la nebunie. Atunci te-ai vindecat de această nebunie pe vecie.