| Miruna0909 a întrebat:

De ce de fiecare data cand stau cu o persoana sau vreau sa ies cu ea, trebuie să mai cheme pe încă cineva? Așa și la școala, numai noi doua nu vrea să stăm, trebuie neaparat să mai cheme si pe altcineva.
Oare de ce? mereu ma simt aiurea, oare sunt o persoana plictisitoare?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Asa patesc si eu in ultimul timp, de cate ori stau cu o tipa si ajung sa o iau pe dupa cap cand stam in parc, ma trezesc ca de fapt iesirea care eu credeam ca e in 2 a fost de fapt in 3 ca l-a chemat si pe gagiu ei, urat tare cand face lumea de astea!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îi este frică de tine, sau nu dorește o apropiere prea mare.

| dullcat a răspuns:

Te-ai gandit sa o intrebi direct pe persoana respectiva? Daca stai sa despici firul in patru cu niste straini nu te va ajuta deloc.

| Catrice a răspuns:

Vrea sa aibă cu cine te barfi mai târziu

| peanutbutter32 a răspuns:

Pentru ca esti plictisitoare sau nu esti asa de distractiva, macar cand mai e cineva in plus sunt mai multe de facut si discutat

| Nefertiti369 a răspuns:

Indicat ar fi sa nu te îndoiești de tine inca de la primul semn negativ.Se prea poate sa nu vrea sa stea cu tine, eu îți zic sincer acum, daca era un/o prieten/ă buna (sau cel puțin la standarde normale) ai fi observat că nu îl /o deranja sa fiți numai voi doi/două singuri/singure.Asta e părerea mea.

| Miruna0909 explică (pentru Nefertiti369):

Dar cam așa se întampla cam cu toate persoanele cu care vreau sa stau doar eu si cu ei/ele, nu e vorba de o anumita persoana, asta e problema, cred ca e la mine problema

| guestboy16 a răspuns:

Poți sa iei și asta în considerare ca fiind o persoana plictisitoare, dar poate ea își cheamă un prieten care se simte mai în largul ei și poate discuta cu ceilalți, poate fi foarte sociabila sau este o fire rușinoasă în prezenta ta și simte nevoia sa mai cheme pe cineva dandu-i curaj. Asta cred eu!