| catalinoiumada a întrebat:

De ce este o fata interesata, ca nu stiu ce subiecte sa mai aduc in discutie. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Man, daca fata de langa tine se asteapta sa vorbesti numai tu, sau nu are nici o parere normal ca se ajunge la un punct mort indiferent subiect.
Mai e o vorba "Oamenii fara nici o parere nu au nici un caracter". Asa ca cei care au o parere si-o vor sustine prin argumente, si vor discuta fiecare argument in parte, in plus la fiecare argument poate fi deschisa o noua discutie cu alte idei despre alte lucruri s.a.m.d.
Nu trebuie sa vb despre ce ii place ei, ca nu esti un caine care asteapta comenzi, sau un clovn care trebuie sa faca non-stop regina sa rada sau sa se simta bine!
Puteti discuta in contradictoriu pe niste teme oarecare fara sa se supere nici unul din voi, pentru ca fiecare trebuie sa-i respecte parerea celuilalt, chiar daca nu ajungeti la un consens.

Uite, eu sunt cu prietena mea de 11 ani impreuna (locuim impreuna), si avem mii de nopti si zile in care discutam mii de subiecte ore si ore la rand, fara sa ne saturam sau sa ne suparam. Stii ce? chiar si dupa atata timp, inca descoperim ca sunt lucruri la care nu putem fi de acord intre noi, si asta este fantastic de frumos, pentru ca ne provocam reciproc sa gasim noi argumente in favoarea fiecaruia din noi! Este ca un joc suprem al ideilor, in care fiecare din noi are de castigat, pentru ca amandoi invatam mereu! Asta este farmecul discutiilor!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fashion.

| an0therkid a răspuns:

In cazul meu kpop, daca stii cateva despre asta... you'll be my BFF

| piticaanonima a răspuns:

Pai de obicei fetele sunt interesate de baietii care le rasfata, baietii cu muschi, baietii care discuta tot ce vor ele, adica sa fie totul pe placul lor cand este vorba de un baiat laughing, de obicei unele fete NU TOATE sunt atrase de discutii despre sex, dragoste, primul sarut ...etc.
Sunt fete care sunt interesate de persoanele care au multe lucruri in comun cu ele si alte de persoane care nu au multe lucruri in comun cu ele laughing
Sper ca te-am ajutat adica sper sa te-am lamurit.

| weeknd a răspuns:

Muzica, filme, haine, show-uri tv, seriale, iesiri.