| emocryzy a întrebat:

De ce imi apare asta cand trimit cereri pe facebook We received feedback that you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 30 days. Learn more.

If you think you’re seeing this by mistake, please let us know. Imi explica si mie civeva pls...Multumesc

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Ai trimis cereri de prietenie la persoane de nu le cunosti deci in consecinta nu vei mai putea trimite cerere 30 de zile

| NoSens a răspuns:

Am patit si eu ca sa-ti explic inseamna ca ai dat multe cereri de prietenie la persoane necunoscute si esti banat 30zile adica nu poti sa mai trimiti cereri decat peste 30zile big grin

| AndreeaSakura a răspuns:

Ai trimis mai multe cereri de prietenie, iar acestea au fost anulate de persoanele respective.Probabil au fost foarte multe anulari asa ca nu vei mai putea da cereri de prietenie timp de 30 de zile.
Totusi, daca cei de la Facebook au facut o greseala si tu nu ai dat aceste cereri de prietenie, atunci poti sa-i anunti.