| D0i0n33 a întrebat:

De ce la place baietilor sa umble cu mai multe fete odata? straight faceraised eyebrows

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca pot.Pentru ca fetele sunt fraiere si nu se prind.De ce sa ai o Dacie cand poti avea un parc auto de Dacii?smug

| Vizitiul a răspuns:

Generalizezi si gresesti! Eu n-am umblat cu mai multe fete deodata. Sunt sigur ca mai exista si astfel de baieti, care aspira la o relatie serioasa.
Ca raspuns la intrebare: Probabil asta ii tranasforma in masculi feroce. Bine, e si motiv de lauda. Eu nu m-as lauda cu asa ceva!

| lolly_3072 a răspuns:

Pai eu as zice ca poate nu tin la o fata asa de mult incat sa fie numai ca ea, sau sunt doar asa "la misto", sau vor sa arate cat de mari sunt ei ca uite au mai multe prietene odat'. da totusi eu nj ce gandesc ei asa ca...happy

| Love3 a răspuns:

Pt. ca se simt importanti, au senzatia ca fac ceva bun, nu iubesc de fapt nici una din fete etc...

| MrHaipa a răspuns:

Asta da intrebare laughing

greu raspuns.

| Ğίααα a răspuns:

De prosti laughing.

Binee oh go on ca nu toti sunt asa.big grin