| N3bunul a întrebat:

De ce merg cocosat si aplecat in fata, am 14 ani sunt baiat am o inaltime de 1.75! :-s

2 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Pentru ca iti lasi toata greutatea pe umeri.Incearca sa tii umerii pe spate si sa mergi drept sa-ti corectezi pozitia de mers.Ca daca e traziun nu mai poti reveni la pozitia initialawinking

| aligru a răspuns:

Si eu am avut problema asta cand eram mai mica! Mama ma punea sa merg prin casa cu un bat pe spate, si cu carti pe cap dar nu asta m a vindecat.
Problema cocoasei mele erau prietenele mele!laughing Eu eram foarte inalta si ele cu cel putin 5 10 cm mai mici, toate! de fiecare data ma simteam ca un gigant si ma gheboseam!laughing
Asa ca lasa i pe ceilalti si scoate pieptul in fata!big grin