| Lυα a întrebat:

De ce nu pot sa ma uit la mesajele de pe telefon? Cand apas pe mesaje, scrie: Initialising, de ceva timp. si de fiecare data cand apas scrie asta. Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Si o prietena de-a mea pateste la fel. La ea e pentru ca are mult prea multe mesaje, imagini si videoclipuri in telefon.

| Lυα explică (pentru unconnected):

Si imi poti spune ce a facut prietena ta? Cum as putea sa imi sterg mesajele?

| unconnected a răspuns (pentru Lυα):

Pai nu stiu. La ea daca statea vreo 15 minute mergean si i se deschideau.