| Daciana_Ioana_2000 a întrebat:

De ce persoana de care imi place vrea sa ma faca geloasa flirtand cu alte fete in fata mea, cu toate ca stie ca il plac?

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ori te testeaza, ori iti da de inteles ca nu il interesezi. Acum depinde de tine cum afli care din ele. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca nu-i pasa de tine si flirteaza cu altele pentru ca ii place de alea?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Se da in stamba.Ia nu il mai baga tu in seama si du-te in alta parte sa vezi ce rau o sa se simta ca nu i-a iesit jocul.

| December a răspuns:

Pai i place sa se joace cu tine. O face probabil mai mult din prostie. Acuma mai trebuie sa fi sigura ca si lui i place de tine. Daca stie ca-l placi, o face intentionat sa vada cum reactionezi. Mai conteaza si cati ani are si cat il duce capul...dar e posibil ca el sa nu te placa asa cum il placi tu.
Nu-l mai baga in seama o perioada si vezi cum reactioneaza.